Industriālās iekārtas

 

GRACO INDUSTRIĀLĀS IEKĀRTAS

 

Graco piedāvā plašu klāstu ar iekārtām divu komponentu materiālu iestrādei, sākot no nelielas jaudas, kompaktām iekārtām, darbam nelielos objektos, līdz rūpnieciskām iekārtām, ar maināmām materiāla proporcijām vai darbam ar 1:1 proporcijām iekārtām putu liešanai vai uzpūšanai, kā arī poliuretāna elastomēru uzklāšanai un vairaku komponentu līmju uzklāšanai. Paredzētas poliuretāna un citu pārklājumu, kuriem nepieciešams augsts spiediens, apstrādei un smidzināšanai. Jaudīgs, izturīgs un vienkārši lietojams aprīkojums.

 

Iekārtas Poliuretāna putu un Poliurea materiālu uzklāšanai

 

Reactor  E10     
http://public.graco.be/0/media/image_low_res/GRACO_846318462807.jpg  
        

Ar elektrību darbinama, kompakta un viegli pārvietojama iekārta, darbam ar poliuretāna putām un poliurea materiāliem, piemēram Line X pārklājumiem, Prokol poliurea un daudzu citu ražotāju elastomēriem.

Pieejamas ar darba spiedienu līdz 140 bar, darbam ar putām un darba spiedienu 180 bar, darbam ar poliurea materiāliem.

Reactor E10 LDE Lining

 

 

 

 

  • Reactor A25

 

 

Ar gaisu darbināma neliela izmēra, lielas ražības iekārta ar nelielu elektrības patēriņu, pietiekami jaudīga lieliem darbiem ar enerģijas patēriņu lai varētu pieslēgt gandrīz ikvienā mājsaimniecības tīklā, nepieciešami 3 fāzu, 380V pieslēgums ar drošinatajiem 25A. Nav smaga līdz ar to viegli transportējama uz objektiem. Nedārgs risinājums lieliem darbiem.

 Reactor A25 LDE Lining