Mūsu pieredze un zināšanas palīdzēs Jums!

Industriālās iekārtas! Krāsošana, hidroizolācija, grīdu pārklājumi- segumi, kā arī apmācība un serviss!

About company

Jau 10 gadus Latvijas tirgū

Ja 26 gadus vecais Nadals uzvarēs šā gada turnīrā, viņš pirmoreiz tā pastāvēšanas vēsturē to būs paveicis astoņas reizes. Iepriekšējos astoņos gados Nadals Francijas turnīrā nav uzvarējis tikai 2009.gadā. Nadalam šis ir pirmais «Grand Slam» turnīrs kopš pērnā gada Vimbldonas, kad viņš negaidīti otrajā kārtā cieta sakāvi pret čehu Lukašu Rosolu. Tomēr kopš atgriešanās februārī Nadals bijis labākais tenisists, uzvarot sešos no astoņiem fināliem.

Ceturtajā kārtā spāņa pretinieks būs Kei Nišikori no Japānas, kurš izlikts ar 13.numuru.

 

Lielākais trešās kārtas neveiksminieks ir serbs Janko Tipsarevičs, kurš izlikts ar astoto numuru. Viņš sestdien nespēja pārspēt krievu Mihailu Južniju, piedzīvojot zaudējumu ar 4-6, 4-6, 3-6.

Savukārt sieviešu turnīrā ceturto kārtu sestdien sasniedza gan ar otro numuru izliktā krieviete Marija Šarapova, kura ar 6-1, 7-5 pārspēja ķīnieti Dzji Žeņa, gan sacensību trešā rakete Viktorija Azarenka no Baltkrievijas, kura ar 4-6, 6-3, 6-1 uzvarēja mājinieci Alizē Kornē.

 

Toties neveiksmi trešajā kārtā piedzīvoja ar septīto numuru izliktā Petra Kvitova no Čehijas, kura ar 1-6, 6-7 (7:9) piekāpās amerikānietei Džeimijai Hemptonei, kā arī sacensību devītā rakete Samanta Stosura no Austrālijas, kura ar 6-3, 3-6, 4-6 zaudēja serbietei Jeļenai Jankovičai.

News

GRACO Krāsošanas iekārtas

 

Kopš 2013 gada Marta, lielākajam un kvalitatīvākajam krāsošanas tehnoloģiju un dažādu materiālu uzklāšanas risinājumu ražotājam GRACO ir jauns oficiālais iekārtu dīleris - LDE Lining.

 Ar šiem risinājumiem strādā pieredzējuši speciālisti, kur viens no tiem ir nodrošinājis šo iekārtu servisu un tirdzniecību jau 12 gadus. Mūsu uzņēmums pārzina GRACO iekārtas, to uzbūvi un var sniegt kvalificētu palīdzību darbam ar šīm iekārtām.

 Tāpat varam nodrošināt servisu arī citu ražotāju iekārtām, Wagner, Devilbis, Binks un Kremlin, kā arī nodrošināt ar rezerves daļām virsmu apstrādes iekārtas - smilšu un skrošu strūklas iekārtas, sausā ledus stūklas iekārtas, kameras minētejām iekārtām un industriālo ventilāciju.

 

 

Ar cieņu,

LDE Lining kolektīvs

 

http://public.graco.be/0/media/image_low_res/GRACO_846318464521.jpg